Hayata Dair

Hayata Dair

Hayata Dair

Hayata Dair tüm riskleriniz için güvence verelim.

Yıllık Hayat Sigortası yanında Tehlikeli Hastalıklara ve Kaza Sonucu Maluliyet risklerine karşı güvence isteyen 18-55 yaş arası sağlıklı herkes alabilir. HAYATA DAİR tüm risklerinizi tek bir paketle güvence altına alabilirsiniz.

Poliçe süresi içinde vefat, bir kaza sonucu malul kalma veya tehlikeli hastalıklardan birine yakalanma durumunda, poliçenizde belirtilen sigorta teminatı vefat halinde kanuni mirasçılarınıza, tehlikeli hastalıklardan birine yakalanma veya maluliyet hallerinde kendinize ödenir.

Bu poliçede Vefat Teminatı 20.000TL, Tehlikeli Hastalıklar Teminatı 5.000TL ve Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı 20.000TL’dir. Ödeyeceğiniz prim, yaşınıza bağlı olarak hesaplanacaktır.

Tüm Ziraat Bankası şubelerinden 20.000TL’ye kadar talepleriniz için başvurabilirsiniz. Bundan daha yüksek teminat ihtiyaçlarınız için lütfen Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile iletişime geçiniz.

Bu sigorta 1 yıl süreli olup, istenildiğinde yıllık olarak yenilenebilir.

  • Ziraat Bankası şubelerinde bulunan Bireysel Emeklilik Uzmanlarımıza başvurabilirsiniz.
  • 0850 222 97 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak size en yakın Bireysel Emeklilik Uzmanımıza nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz.